„BlackTech“ – tai „Samco Autotechnik GmbH“ prekių ženklo pneumatinės lingės. Bendrovė yra komercinių transporto priemonių ir pramoninių atsarginių dalių gamintoja ir platintoja, originalios įrangos gamintoja (OEM) ir antrinės komercinių transporto priemonių dalių rinkos tiekėja. Daugybės metų patirtį tarptautiniuose pirkimuose sukaupusi „Samco“ gamina platų atsarginių dalių asortimentą ir plėtoja ekonomiškai efektyvias gamyklas. Apsiribojama tik pagal DIN-ISO standartą sertifikuotais tiekėjais ir ypatingai patyrusiais gamintojais. Nuosekliai koncentruodamasi į ekonominį efektyvumą bei aukštos kokybės gamybą, „Samco“ atitinka žinomų gamintojų ir tiekėjų reikalavimus, tad atsarginių dalių rinkoje įsitvirtino kaip pagrindinė tiekėja
ATSARGINIŲ DALIŲ EKSPERTAS
KOMERCINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ,
AUTOMOBILIŲ IR PRAMONINĖS INŽINERIJOS SRITYSE

„Samco“ nėra tik gamybos ir prekybos bendrovė, bet taip pat yra išimtinė Europos tiekėjų atstovė. Būdama gamintoja ir prekybininkė, „Samco“ suvienija gamybinę kompetenciją su į paslaugas orientuotu didmeninės prekybos tinklu ir rinkoje užima lyderės vaidmenį.

Darbuotojų techninės žinios ir aukštas aptarnavimo lygis „Samco“ iškelia tarp rinkoje pirmaujančių tiekėjų. Užimdama šią išskirtinę poziciją, „Samco“ savo klientams gali pasiūlyti 360 laipsnių aptarnavimą: nuo produkto vystymo ir gamybos iki pristatymo į vietą Vokietijos teritorijoje. Bendrovė tuo užsiima jau daugiau nei 25 metus.