BAWER gamina pažangius, aukštųjų technologijų plieno gaminius, skirtus AUTOMOBILIŲ, ĮRANKIŲ DĖŽIŲ, MEDICINOS ir MUZIEJŲ rinkoms.

„BAWER“ gamybos procesas pagrįstas metodu „viskas viename“: čia užsiimama kūrimu, projektavimu, inžinerija, gamyba, surinkimu, montavimu ir garantinio aptarnavimo paslaugomis. Kiekviename etape skiriamas didelis dėmesys ir rūpestis, siekiant užtikrinti, kad mūsų klientai gautų jų poreikius atitinkančią produktų kokybę ir asmeniškai pritaikytą aptarnavimą.

Mes plieną naudojame gamindami įvairiausių apdailų, lydinių ir storio gaminius, kurių kiekvienas atitinka konkrečios rinkos keliamos reikalavimus.

BAWER žaliavas atsirenka kruopščiai, taikydama griežtus kriterijus. Siekdami užtikrinti visišką tobulumą, mes kiekviename gamybos ciklo etape, iki pat galutinio produkto išsiuntimo, nuolatos skrupulingai atliekame kiekvieno pavienio komponento kontrolinius bandymus.

Galimybę integruoti kitų medžiagų, tokių kaip mediena, stiklas ir apšvietimo sistemos, naudojimą užtikrina bendradarbiavimas su specializuotu partnerių tinklu, kontroliuojančiu ir užtikrinančiu jų kokybę ir patikimumą.

Technologinės inovacijos yra šios įmonės pridėtinė vertė. Plieno apdirbimui naudojamos itin novatoriškos ir modernios mašinos, mūsų produktų gamybai leidžiančios pasitelkti tokias pažangias technologijas, kaip lazerinį pjaustymą ir suvirinimą, daugiaašį lankstymą, lenkimą ore, sandūrinį ir lankinį suvirinimą (TIG – MIG – MAG). Šios pažangios ir labai novatoriškos technologijos užtikrina ypatingą BAWER gamybos procesų lankstumą.

Projektavimui BAWER naudoja trimates kompiuterinio modeliavimo (CAD) sistemas, kurios padeda sutrumpinti prototipo kūrimo laiką ir paankstinti gamybos pradžią, aukštus standartus užtikrinant dar parengiamajame etape. Gaminių projektavimo etape BAWER inžinieriai, vadovaudamiesi standartizuotomis metodologijomis (Nesėkmės modelio ir pasekmių analizės (FMEA) ir Rizikos analizės metodais), atidžiai įvertina visas galimas gedimų priežastis ir rizikas, tokiu būdu nustatydami, kokių taisomųjų veiksmų būtina imtis.